Wesele w stylu glamour zobowiązuje! Czyli Pan Młody w eleganckiej czarnej klasycznej muszce, tyle że z drewna.

Jakiś czas temu mieliśmy zaszczyt bawić się jako goście na weselu naszych przyjaciół, które było istną bajką. Sami zobaczcie skróconą relację z tego dnia. Panna Młoda, Ewa zachwycała każdym detalem. Grzegorz, Pan Młody miał na sobie naszą drewnianą muchę w kolorze czarnym z granatowym przeszyciem pod kolor garnituru. Drewniana muszka, ale nie byle jaka, bo ręcznie rzeźbiona, która wygląda jak prawdziwa muszka materiałowa 😉 Ten model muszki jest bardzo elegancki i oryginalny. Można by rzec idealna propozycja na wesele w stylu glamour.

Ale to nie wszystko, zjedź niżej i zobacz co mamy do zaproponowania dla młodszych gości na Twoim ślubie. Rozluźnij siebie i innych w tym ważnym dniu, niech ten dzień będzie wyjątkowy pod każdym względem 😉

Drewniana mucha – Zobacz

A tutaj mały dżentelmen, również z drewnianą muchą (dziecięce muszki wykonujemy na zamówienie, wystarczy, że do nas napiszesz (marachic@marachic.pl). W wiadomości zamówienia podaj:
– wiek dziecka,
– obwód szyi,
– rodzaj drewna: dąb (drewno jasne), jatoba (średni brąz drewno egzotyczne) lub wenge (ciemny brąz, drewno egzotyczne),
– kolor przeszycia (materiał, którym obszyta jest muszka na środku).

Model muszki możesz też wybrać z naszej strony www.marachic.pl a my zrobimy odpowiednią mini wersję 😉
Koszt dziecięcej muchy z drewna waha się od 59 do 69 zł

Drewniana tabliczka, którą trzyma młodzieniec również wyszła spod naszych rąk 🙂
I jeśli masz życzenie, to taką tabliczkę z napisem „Nie martwcie się Panie! Ja wciąż jestem wolny” 😉 możemy dla Ciebie zrobić. Teksty na tabliczkach mogą być różne, np.: „Wujku Tomku, idzie MIŁOŚĆ Twojego życia”, „Nie martwcie się, ja wciąż jestem singlem”, a może jeszcze bardziej zabawnie typu: „Czy ktoś widział gdzieś obrączki?”, „Pośpieszcie się! Chcemy tortu!”. Bądź tabliczka ukazująca się tuż po ślubie typu: „OMG! Oni naprawdę to zrobili! „.

A jeśli macie swojego ukochanego psiaka, którego nie może zabraknąć na ślubie, to też mamy propozycję: „Moi ludzie biorą ślub 🐾”.

Drewniane tabliczki dla dzieci, to świetny pomysł na rozpoczęcie ceremonii ślubnej! Z taką tabliczką nasza pociecha poczuje się równie Ważna co i Wy w tym niezapomnianym dniu. A poza humorystycznym akcentem dodają też uroku i rozluźnienia, szczególnie dla Pana Młodego, który z niecierpliwością wyczekuje ukochanej. A na dodatek będzie super pamiątka, jak na zdjęciach poniżej 😉

Koszt ozdobnej tabliczki dla dzieci: 59 zł
Zamówienia na tabliczki możecie składać drogą mailową na adres marachic@marachic.pl

Większe dzieci z tabliczką jak widać również czują się świetnie 😉

Mam nadzieję, że chociaż trochę poczuliście się zainspirowani. W razie pytań piszcie śmiało marachic@marachic.pl 😉

Miłego! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *